Neden MiziPOS'u seçmelisiniz?

Yoğun ilgi

İşletmenize sadece ürün satmakla kalmayız. Beklediğiniz sonuçları aldığınızdan emin oluruz.

Müşterilerimiz MiziPOS'u; işlerini büyütmek, müşteri deneyimini geliştirmek, personelin daha verimli çalışmasını sağlamak, hataları, kayıpları en aza indirmek ve gelirlerini yükseltmek için tercih ediyorlar.

MiziPOS'u tercih ederken hedeflediğiniz faydaları sağladığınızdan emin olmak isteriz. Bu amaçla görevli personelimiz, belirleyeceğiniz sıkılıkta işletmenizi ziyaret ederek herşeyin yolunda gittiğinden emin olur.

İlk 3 ay ücretsiz*

Tüm özellikler açık. İlk 3 ay, dilediğiniz kadar terminalden ücretsiz kullanın.

MiziPOS-Sunucu programını bulut platformunda kuralım. MiziPOS-İstemci programı zaten ömür boyu ücretsiz.

* Kampanya koşulları için tıklayın.

Garsonların ve mutfak çalışanlarının kullanabileceği, MiziPOS-İstemci programı ömür boyu ücretsiz. İlk 3 ayın sonunda, lisans satın alarak, kullanım süresini uzatabilirsiniz.

İstemezseniz veri tabanı yedeğini verir, sunucunuzu kapatırız. (MiziPOS için aranan asgari özellikler: Intel Celeron işlemci, Windows, Linux veya MacOS, 120GB HDD, 4GB RAM, 1024x768 Ekran) 

En yeni teknoloji

Verileriniz, istemcide tutulmaz. Tüm şubelerinizin verileri MiziPOS-Sunucu üzerindeki merkezi veri tabanında saklanır.

MiziPOS-Sunucu'yu ofisinizdeki bilgisayara kurabiliriz. MiziPOS bulut teknolojilerini de destekler. Dilediğiniz bulut platformuna (Azure, Google Cloud, IBM, SH, Radore, Turkcell...) da kurabiliriz.

Her işletme kendi MiziPOS-Sunucu programına sahiptir. İşletmenize ait bilgiler, diğer bulut tabanlı sistemlerde olduğu gibi ortak bir sunucuda tutulmaz.

İşletim sisteminden bağımsızdır. MiziPOS-Sunucu ve MiziPOS-İstemci programları tüm işletim sistemlerini (Windows, Linux, MacOS) destekleır.

Ücretsiz destek

Kurulum ve eğitim hizmetleri, deneyimli teknik destek ekibimizce, bir defaya mahsus ücretsiz olarak sağlanır.

Sitemizdeki doküman ve videolardan yararlanabilirsiniz. Eğer teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Ücretli teknik destek paketiniz olmasa da sorularınızı en geç bir işgünü sonra e-posta ile yanıtlarız. Opsiyonel ücretli teknik destek paketlerinden birini satın alabilirsiniz. 

Teknik destek paketi satın alan müşterilerimizin talepleri, talebin tarafımıza iletilmesinden en geç bir saat sonra yanıtlanır.

Kaliteli destek

Restoran ortamının kendine has zorlu koşullarının farkındayız ve bu zorlukların üstesinden birlikte gelebileceğimize inanıyoruz.

Dilerseniz MiziPOS’ta menünüzü birlikte oluşturabiliriz. Çalışanlarınıza ücretsiz olarak kullanıcı eğitimi vereririz.

Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bizi haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati arayabilirsiniz. Teknik destek talepleriniz, restoran işletmeciliğinin dinamiklerini

çok iyi bilen, bilgi teknolojileri alanında deneyimli yöneticilerimizin liderliğinde genç ve dinamik bilgisayar mühendisleri tarafından yanıtlanır.

Operasyonel etkinlik

MiziPOS-İstemci uygulamasını bir tablet bilgisayarda kullanarak müşterilerinizin masa başından kolayca sipariş vermelerini sağlayın.

Tek tuşla girilen siparişler otomatik olarak ilgili mutfağın ekranında görünür.

Ürün, mutfak çalışanları tarafından, masaya servis edilmeye hazır hale gelince garsonlar otomatik olarak bilgilendirilir.

Sipariş alma ve servis süresini azaltarak müşterilerinizi memnun ederken daha az iş gücü kullanarak iş gücü maliyetini düşürürsünüz.

Telista güvencesinde

Mizi, %100 yerli sermaye ile 2004 yılında kurulan, Telista Bilişim ve İletişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.'nin tescilli markasıdır. MiziPOS, Türkiye'de ve Türkiye'deki üniversitelerden mezun Türk bilgisayar mühendislerince geliştiriliyor. Telista işletmelerin modern bilgi teknolojilerinden yararlanarak rekabet avantajı edinmelerine yardımcı olur.

Telista, Türkiye'de 2000'den fazla işletmenin, ses, görüntü ve veri iletişimi projelerini başarıyla teslim ederek güçlü bir itibar elde etti.

Telista, güvenilir bir danışman olarak, müşterilerinin yeni nesil bilgi teknolojilerinden yararlanmalarına yardımcı olur.

www.telista.com.tr

Adres

Barbaros Mah. Mütevelli Çeşmesi Cad. Emek Sitesi Paşabahçe Blokları, A-Blok No:34/3 D:4 34662
Üsküdar – İstanbul

Mersis

0-8370-4233-6500012