İnsan Kaynakları

Mizi'ye katılın!

Bu özelliklere sahip misiniz?

Empatik Mizi müşterisi olan işletmelerin başarıları için çabalarız. Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır. Çözümlerimizden etkin biçimde yararlanıldığından emin oluruz. Kullanıcılarımızın yorumlarını, görüşlerini, değerlendirmelerini çok önemseriz.

Zorluk Sever İşimizi yaparken yüzleştiğimiz zorlu koşulların bizi geliştirdiğine inanırız. Daha çok öğrenmek, daha çok beceri kazanmak ve başarmak için kendimizi zorlarız. Böylece problem çözmede ustalık kazanırız.

Az Egolu Görev tanımı, yaşı, unvanı veya deneyimi hangi ölçüde olursa olsun tüm takım arkadaşlarımızın çabalarını, görüşlerini ve hayallerini önemseriz. İletişimde şeffaflıktan yanayızdır. Bireysel başarı kadar takım başarısını da geliştirmeye gayret ederiz.


Etkileyici Biz Mizi’de büyük bir şey inşa ediyoruz. İnsanların işlerini daha iyi yapmalarına yardımcı oluyoruz. İşletmelerinin daha kazançlı olmalarını sağlıyoruz. Kendi refahımız için fark yaratmamız gerektiğini düşünüyoruz.

Açık Pozisyonlar

Telista Bilişim A.Ş., Mizi markası altında restoran yönetimi yazılımları geliştiren, 2004 yılında kurulmuş bir bilişim şirketidir.  MiziPOS adındaki yazılım çözümümüz, restoranların daha etkili işletilmesini yardımcı olan bir programdır. MiziPOS, ülkemizdeki restoran, lokanta, kafeterya, cafe, bar, bistro, gece kulübü, büfe, yemekhane, kantin ve benzeri iş yerleri için Telista Bilişim A.Ş. tarafından geliştirilmektedir.  MiziPOS’u tercih eden işletmelerin başarılı olmasını çok önemseriz ve bunun için çok çalışırız. Hızlı hareket ederiz. Çalışma arkadaşlarımızın kariyerlerini geliştirebilmeleri için fırsatlar sunarız. İşinizi tutku ile yapanlardansanız ve hızla büyüyen bir alanda çalışmak isterseniz bize katılın.

"İYİ" kodlarım diyorsanız...

JS/CSS/HTML kodlama dillerini "İYİ" derecede bilen, yeni nesil framework'leri öğrenmeye istekli, "İYİ" derecede İngilizce bilen, hızlı öğrenebilen, İstanbul Anadolu yakasında yaşayan ve askerlikle ilişkisi olmayan  “Frontend Developer” arıyoruz.

Bölge Satış Sorumlusu

Görev Tanımı:
İstanbul Anadolu yakasındaki restoranların iş yapış biçimlerini değiştirebilecek kadar ikna becerisine sahip, bilişim teknolojilerine meraklı, hızlı öğrenebilen ve insanlarla kolay iletişim kurabilen “Bölge Satış Sorumlusu” çalışma arkadaşları arıyoruz.

Sorumluluk bölgesinde yer alan işletmelerin sahipleri, yöneticileri veya çalışanları ile yüz yüze görüşerek satış fırsatları oluşturacak, satış öncesi ve sonrasındaki tüm iletişimi yürüteceksiniz.

Sorumluluklar:
– Yeni müşteri kazandırmak
– Mevcut müşteride yeni satış fırsatları oluşturmak
– Müşteri ilişkileri kurmak, geliştirmek ve güçlendirmek
– Telefonla görüşerek, e-posta ile yazışarak, sosyal ağlar üzerinden iletişim kurarak ve adreslerini ziyaret ederek müşterilerin dikkatlerini Mizi çözümlerine çekmek,
– Mizi çözümlerini çok iyi derecede öğrenmek ve çözüm uzmanı olmak

Aranan Nitelikler:
– Tercihen; Yazılım ve donanım çözümlerinin, profesyonel teknik destek hizmetlerinin satışında deneyimli olmak
– Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilmek
– Sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif olarak otomobil kullanabilmek
– Üniversitelerin; İşletme veya Pazarlama Satış bölümlerinden mezun olmak
– Otuz yaşını geçmemiş olmak
– Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli olmak
– İstanbul Anadolu yakasında (Üsküdar, Kadıköy veya Ataşehir ilçesinde) ikamet etmek

Başvurunuzu yapın!

Resimli öz geçmişinizi bilgi@mizi.com.tr adresine gönderin.

Adres

Barbaros Mah. Mütevelli Çeşmesi Cad. Emek Sitesi Paşabahçe Blokları, A-Blok No:34/3 D:4 34662
Üsküdar – İstanbul

Mersis

0-8370-4233-6500012