Hizmetler

Ücretsiz keşif

Çoğu restoran işletmesinin bir POS sisteminden bekledikleri birbirine benzer. Ancak her işletmenin kendine özel süreçleri olabilir. İşletmeniz İstanbul ili sınırları içerisinde ise sizi ziyaret edebiliriz. Böylece ihtiyaçlarınızı öğreniriz. Güvenilir bir danışmanınız olarak size en uygun çözümü öneririz. Mevcut bilgi işlem alt yapınızı inceleriz. Elinizdeki bilgisayarların MiziPOS için uygun olup olmadığını inceleriz.

Ücretsiz kurulum

MiziPOS-Sunucu programı bulut teknolojisini destekler. Sunucunuzu, internetten erişebileceğiniz, dilediğiniz bir bulut platformunda (Azure, Google Cloud, IBM vb) barındırabilirsiniz. MiziPOS, işletim sisteminden bağımsızdır. Sunucu ve istemci programları tüm işletim sistemlerini (Windows, Linux, MacOS) destekler. İstanbul ili sınırları içinde, adresinizde kurulum hizmetimiz ücretsizdir. 

Ücretsiz teknik destek

Programları kurarız. Yapılandırma ayarlarını yaparız. Kullanıcılarınızı tanımlarız. Eğitim için fazla zaman harcamazsınız. İnternet sitemizde yayınlanan dokümanlardaki ve videolardaki detaylı anlatımlar size yardımcı olacaktır. Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize telefonla veya e-posta ile ulaşmanız yeterlidir. Ücretli teknik destek paketi satın almasınız da sorularınızı en geç bir işgünü sonra e-posta veya telefonla yanıtlarız. 

Ücretli teknik destek

Bilgi işlem sorumlunuz olmayabilir. MiziPOS'un çalıştığı bilgisayarların bakımı, yedeklenmesi, güncellenmesi gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Ücretli teknik destek paketlerinden birini satın alabilirsiniz. Teknik destek paketi satın alan müşterilerimizin talepleri, talebin tarafımıza iletilmesinden en geç bir saat sonra yanıtlarız. Teknik destek fiyatları; İşletmenizin bulunduğu kente, hizmet alma tercihinize (uzaktan veya yerinde), hizmet almak istediğiniz gün (sadece hafta içi veya haftanın yedi günü) ve hizmet almak istediğiniz saate (09.00-18.00 veya 24 saat) göre değişir. 

Entegrasyon ve özelleştirme

MiziPOS'u, bedeli karşılığında, 3ncü taraf yazılım sistemleri (bunlarla kısıtlı olmamak şartıyla örnek verebilmek için yemeksepeti.com, dijital menü ekranları, kurumsal kaynak yönetim (ERP) sistemleri, müşteri ilişkileri yönetim (CRM) yazılımı gibi) ile entegre edebiliriz. MiziPOS, kendi başına bir restoranın satış yönetiminde ihtiyaç duyduğu birçok yeteneği barındırmaktadır. Ancak her restoranın kendine has çalışma prensipleri vardır. Bu nedenle bazı standart özelliklerin sizin istediğiniz şekilde çalışmasını isteyebilirsiniz. MiziPOS’a işletmenize özel yeni yetenekler kazandırabiliriz.

Adres

Barbaros Mah. Mütevelli Çeşmesi Cad. Emek Sitesi Paşabahçe Blokları, A-Blok No:34/3 D:4 34662
Üsküdar – İstanbul

Mersis

0-8370-4233-6500012